Чемпіонат України серед ВНЗ: невдалий виїзд «сіверян» до Черкас

П’ять голів Богдана Горбаня та хет-трик Дмитра Дзюби склали основу перемоги команди «Рятівник-ЧІПБ» у домашньому матчі проти чернігівських «сіверян». Вже у першому таймі господарі здобули певну перевагу в матчі, влучивши протягом 10 хвилин п’ять разів у ворота гостей. Тричі відзначився Горбань, реалізувавши виходи віч-на-віч, двічі в «рамку» влучав Дзюба. Спочатку Дмитро використав помилку голкіпера, а на 14-й хвилині добив м’яча після «сейву» Логовця. Гості за цей час відповіли двічі, а загальний рахунок першого тайму визначав перевагу черкащан – 6:3.

А після перерви забивали виключно «рятівники». Спочатку Горбань зі штрафного зробив рахунок 7:3, після чого м’яч ще двічі влітав у сітку воріт «сіверян» після вдалих дій на добиванні Дзюби та все того ж Горбаня. Зауважимо, що Богдан став третім гравцем у чемпіонаті, якому вдалося відзначитися п’ятьма голами за матч. До цього пента-трик на свій рахунок записували Владислав Лихненко з «КНУ» та Олег Легендзевич з НУ «Львівська Політехніка».

Після цієї перемоги команда «Рятівник-ЧІПБ» наздогнала у турнірній таблиці київських «харчовиків», маючи в активі 6 очок, але у СК «НУХТ» ще два матчі у запасі. Один з них сьогодні. Підопічні Тараса Шпички приймають команду «НПУ ім. Драгоманова». Щодо «сіверян», то за п’ять зіграних ігор команда Юрія Черезова ще не заробила залікових пунктів.

Конференція «Центр»
Гра V туру
«Рятівник-ЧІПБ» (Черкаси) – «Сіверяни-АДПС» (Чернігів) – 9:3 (6:3)
1:0 Горбань (4). 1:1 Садовий (5). 1:2 Хохол (9). 2:2 Дзюба (10). 3:2 Горбань (10). 4:2 Горбань (12). 5:2 Дзюба (14). 6:2 Мельничук (17). 6:3 Руденко (20). 7:3 Горбань (21). 8:3 Дзюба (28). 9:3 Горбань (30).
«Рятівник-ЧІПБ»: 71.Чмих – 16.Власов, 4.Мельничук, 17.Вермянчук (к), 3.Сердюк, 5.Черненко, 10.Горбань, 11.Таранович, 9.Лимар, 12.Сумченко, 15.Килівник, 24.Дзюба. Тренери: Юрій Лісняк, Костянтин Григоренко.
«Сіверяни-АДПС»: 1.Логовець – 9.Борщ (к), 11.Сергієнко, 10.Руденко, 7.Садовий, 4.Яценко, 6.Хохол, 2.Лутченко, 8.Гурецький, 5.Луцький. Тренер: Юрій Черезов
Попередження: Руденко (24).
Арбітри: В.Жолтіков (Київ), О.Євтушевський (Черкаси).
Хронометрист: Б.Розсоха (Черкаси).
Спостерігач арбітражу: Микола Зубко (Черкаси).
28 лютого. Черкаси. СК «Будівельник». 13:00. 1000 глядачів